File Entity (fieldable files) (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (237 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: enable
uk: увімкнути

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: yes
uk: так

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: more
uk: ще

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Download
uk: Завантаження

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Archive
uk: Архів

en: View
uk: Перегляд

en: Audio
uk: Звук

en: Teaser
uk: Анонс

en: The username %name does not exist.
uk: Ім'я користувача %name не існує.

en: Updated
uk: Оновлено

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Upload
uk: Викласти

en: type
uk: тип

en: User
uk: Користувач

en: Files
uk: Файли

en: file
uk: файл

en: no
uk: ні

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: Filter
uk: Фільтр

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: File name
uk: Назва файла

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Load
uk: Завантажити

en: System
uk: Система

en: Desc
uk: Спад

en: security
uk: безпека

en: Loop
uk: Цикл

en: File type
uk: Тип файла

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Operation
uk: Дія

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Leave blank for %anonymous.
uk: Для %anonymous залиште порожнім.

en: Tokens
uk: Замінники

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: Refine
uk: Відібрати

en: Undo
uk: Скасувати

en: Add file
uk: Додати файл

en: Entity
uk: Сутність

en: Revert
uk: Відновити

en: any
uk: будь-який

en: Video
uk: Відео

en: revert
uk: відновити

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: File settings
uk: Властивості файла

en: Download link
uk: Посилання на завантаження

en: Document
uk: Документ

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Processing
uk: Обробка

en: disable
uk: вимкнути

en: File types
uk: Типи файлів

en: Apply
uk: Застосувати

en: Used in
uk: Використано в

en: The update has encountered an error.
uk: Під час оновлення сталася помилка.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
uk[0]: Вдало оброблено @count позицію:
uk[1]: Вдало оброблено @count позиції:
uk[2]: Вдало оброблено @count позицій:

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: File paths
uk: Шляхи до файлу

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт

en: Usage
uk: Використання

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: File display
uk: Відображання файлу

en: Show only items where
uk: Відображати лише позиції, де

en: @type: updated %title.
uk: @type: %title оновлено.

en: "@s" content
uk: "@s" - вміст

en: Offset
uk: Зміщення

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Only of the type(s)
uk: Лише для типів

en: Keyword relevance
uk: Релевантність ключового слова

en: Recently posted
uk: Нещодавно опубліковані

en: Factor
uk: Фактор

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: @type %title has been deleted.
uk: @type %title було видалено.

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Title only
uk: Тільки назва

en: Uploaded
uk: Вивантажено

en: pixels
uk: пікселів

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Display type
uk: Тип відображення

en: The specified file %name could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти зазначений файл %name.

en: Delete selected files
uk: Вилучити вибрані файли

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: File preview
uk: Перегляд файлів

en: @type %title has been updated.
uk: @type %title було успішно оновлено.

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: View files
uk: Перегляд файлів

en: Download URL
uk: URL завантаження

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: The name of the file.
uk: Назва файла.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: An error occurred and processing did not complete.
uk: Сталася помилка й обробка не була завершена.

en: Binary Data
uk: Двійкові дані

en: manage fields
uk: керувати полями

en: User information
uk: Інформація про користувача

en: Render
uk: Відобразити

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: manage display
uk: керувати відображенням

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
uk[0]: Ви дійсно бажаєте видалити цю позицію?
uk[1]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?
uk[2]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?

en: <em>Edit @type</em> @title
uk: <em>Редагувати @type</em> @title

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Search result
uk: Результат пошуку

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
uk: Неможливо розархівувати %file, неправильний архів.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: The file does not exist.
uk: Файл не існує

en: Upload a new file
uk: Відвантажити новий файл

en: An error occurred and no file was uploaded.
uk: Сталася помилка і файл не був відвантажений.

en: Manage files used on your site.
uk: Управління файлами, використовуваними на вашому сайті.

en: Output machine name
uk: Виведення машинної назви

en: Undetermined
uk: невизначена

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Update URL alias
uk: Оновити синонім URL

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: and where %property is %value
uk: а також %property - %value

en: where %property is %value
uk: де %property - %value

en: and where
uk: а також

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Start upload
uk: Розпочати відвантаження

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: View mode: %mode
uk: Режим перегляду: %mode

en: manage file display
uk: керування відображенням файла

en: No file types available.
uk: Доступні типи файлів відсутні.

en: Display precedence order
uk: Показувати за пріоритетом

en: When a file is uploaded to this website, it is assigned one of the following types, based on what kind of file it is.
uk: Коли файл відвантажується на цей сайт, йому присвоюється один з наступних типів, грунтуючись на тому, що це за файл.

en: Manage file types
uk: Керувати типами файлів

en: Manage file display
uk: Керувати відображенням файла

en: File view mode
uk: Режим перегляду файла

en: Are you sure you want to delete this file? | Are you sure you want to delete these files?
uk[0]: Ви дійсно бажаєте видалити цей файл?
uk[1]: Ви дійсно бажаєте видалити ці файли?

en: Tokens associated with file types.
uk: Замінники, пов'язані з типами файлів.

en: The name of the file type.
uk: Назва для типу файлів.

en: The unique machine-readable name of the file type.
uk: Унікальна машинна назва для типу файлів.

en: The number of files belonging to the file type.
uk: Кількість файлів, що належить до даного типу.

en: The file type of the file.
uk: Тип даного файла.

en: Display the file with standard file view.
uk: Показувати цей файл стандартним переглядачем файлів.

en: Administer files
uk: Адміністрування файлів

en: Unknown file type
uk: Невідомий тип файла

en: Use site default RSS settings
uk: Використовувати базові RSS-налаштування сайту

en: The type of the file.
uk: Тип файла.

en: This field supports tokens.
uk: Це поле підтримує замінники.

en: Replace file
uk: Замінити файл

en: This file will replace the existing file. This action cannot be undone.
uk: Цей файл замінить наявний файл. Цю дію буде неможливо скасувати.

en: edit file type
uk: редагувати тип файла

en: Rendered
uk: Вималювано

en: Administer file types
uk: Адміністрування типів файлів

en: @type %name was uploaded.
uk: @type %name було викладено.

en: Provide a simple link to the file entity.
uk: Пряме посилання на файлову сутність.

en: Provide a simple link to edit the file entity.
uk: Пряме посилання на редагування файлової сутності.

en: Provide a simple link to delete the file entity.
uk: Пряме посилання на видалення файловоі сутності.

en: Provide a simple link to download the file entity.
uk: Пряме посилання на завантаження файлової сутності.

en: Add and upload new files
uk: Додавання і викладання нових файлів

en: View own private files
uk: Перегляд власних приватних файлів

en: View own files
uk: Перегляд власних файлів

en: View private files
uk: Перегляд приватних файлів

en: Add file type
uk: Додати тип файла

en: Usage link
uk: Посилання на використання

en: Provide a simple link to view the usage of the file entity.
uk: Пряме посилання на перегляд відомостей про використання файлової сутності.

en: Update file alias
uk: Оновити синонім файла

en: Link this field to the original file
uk: Зробити це поле посиланням на оригінальний файл

en: %type_name: Edit own files
uk: %type_name: Редагування власних файлів

en: %type_name: Edit any files
uk: %type_name: Редагування будь-яких файлів

en: %type_name: Delete own files
uk: %type_name: Видалення власних файлів

en: %type_name: Delete any files
uk: %type_name: Видалення будь-яких файлів

en: %type_name: Download own files
uk: %type_name: Видалення власних файлів

en: %type_name: Download any files
uk: %type_name: Завантаження будь-яких файлів

en: Displays a link that will force the browser to download the file.
uk: Відображає посилання, котре змушує браузер завантажувати файл.

en: The URL to download the file directly.
uk: URL для прямого завантаження даного файла.

en: Autoplay: %autoplay
uk: Автовідтворення: %autoplay

en: Loop: %loop
uk: Повтор: %loop

en: Muted: %muted
uk: Вимкнено звук: %muted

en: Display of multiple files
uk: Відображення декількох файлів

en: Show audio controls
uk: Показати елементи керування аудіо

en: 1 place | @count places
uk[0]: @count місце
uk[1]: @count місця
uk[2]: @count місць

en: Microsoft Office document icon
uk: Іконка документу Microsoft Office

en: Office spreadsheet icon
uk: Іконка таблиці Office

en: Office presentation icon
uk: Іконка презентації Office

en: PDF icon
uk: Іконка PDF

en: Movie icon
uk: Іконка відеофайлу

en: Audio icon
uk: Іконка аудіофайлу

en: Image icon
uk: Іконка зображення

en: Package icon
uk: Іконка пакунку

en: HTML icon
uk: Іконка HTML

en: Plain text icon
uk: Іконка тексту без форматування

en: Muted
uk: Приглушено

en: Schema type
uk: Тип схеми
