Simplenews (6.x-1.5) - en to lt translation catalogue (263 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Subscribers
lt: Prenumeratoriai

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Format
lt: Formatas

en: n/a
lt: n/d

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Mail
lt: Paštas

en: Block message
lt: Bloko žinutė

en: User
lt: Narys

en: action
lt: veiksmas

en: Email
lt: El. paštas

en: Node
lt: Mazgas

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: email
lt: el. paštas

en: Email format
lt: El. laiškų formatas

en: General
lt: Bendras

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Plain
lt: Paprastas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Pending
lt: Laukiama

en: normal
lt: normalus

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Configure permissions
lt: Konfiguruoti leidimus

en: From email address
lt: Siuntėjo el. pašto adresas

en: Deleted term %name.
lt: Terminas %name pašalintas.

en: Created new term %name.
lt: Sukurtas naujas terminas%name.

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: low
lt: žemas

en: high
lt: aukštas

en: Updated vocabulary %name.
lt: Atnaujintas žodynas %name.

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: Confirm unsubscription
lt: Prašome patvirtinti atsisakymą

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Newsletters
lt: Naujienlaiškiai

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Subscribed to
lt: Užsiprenumeravęs

en: Newsletter subscriptions
lt: Naujienlaiškių prenumeratos

en: Sent issues
lt: Išsiųsti naujienlaiškiai

en: List newsletters
lt: Rodyti naujienlaiškį

en: Add newsletter
lt: Pridėti naujienlaiškį

en: Confirm newsletter subscriptions
lt: Patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą

en: Manage newsletter subscriptions
lt: Valdyti prenumeratorius

en: highest
lt: aukščiausias

en: lowest
lt: žemiausias

en: Request receipt
lt: Reikalauti perskaitymo patvirtinimo

en: Don't send now
lt: Nesiųsti dabar

en: Send one test newsletter to the test address
lt: Siųsti vieną testinį naujienlaiškį testiniu adresu

en: Send newsletter
lt: Siųsti naujienlaiškį

en: Sending
lt: Siunčiama

en: This newsletter has been sent
lt: Šis naujienlaiškis buvo išsiųstas

en: Newsletter vocabulary
lt: Naujienlaiškio žodynas

en: Current newsletter subscriptions
lt: Dabartinės naujienlaiškių prenumeratos

en: My newsletters
lt: Mano naujienlaiškiai

en: Current subscriptions
lt: Prenumeruojami naujienlaiškiai

en: Newsletter: @title
lt: Naujienlaiškis: @title

en: Stay informed on our latest news!
lt: Prenumeruokite mūsų naujienas

en: Display link to previous issues
lt: Rodyti nuorodą į ankstesnes naujienas

en: Display previous issues
lt: Rodyti ankstesnių naujienų antraštes

en: Number of issues to display
lt: Kiek antraščių rodyti

en: Display RSS-feed icon
lt: Rodyti RSS ikonėlę

en: Manage my subscriptions
lt: Tvarkyti mano prenumeratą

en: Previous issues
lt: Ankstesnės naujienos

en: Select the newsletter(s) to which you want to subscribe or unsubscribe.
lt: Pasirinkite naujienlaiškius, kuriuos norite prenumeruoti arba atsisakyti.

en: Subscriptions for %mail
lt: %mail prenumeratos

en: Manage your newsletter subscriptions
lt: Tvarkykite naujienlaiškių prenumeratas

en: You must select at least one newsletter.
lt: Privalote pasirinkti bent vieną naujienlaiškį.

en: Test newsletter sent to %recipient.
lt: Testinis naujienlaiškis išsiųstas adresu %recipient

en: all newsletters
lt: visi naujienlaiškiai

en: Show issues from
lt: Rodyti naujienas nuo

en: No newsletters available.
lt: Nėra jokių naujienlaiškių.

en: All newsletters
lt: Visi naujienlaiškiai

en: Subscription filters
lt: Prenumeratų filtrai

en: Inactivate
lt: Padaryti neaktyvius

en: No subscriptions available.
lt: Nėra galimų prenumeratų.

en: Are you sure you want to delete these subscriptions?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šiuos prenumeratorius?

en: The subscriptions have been deleted.
lt: Prenumeratoriai pašalinti.

en: The following addresses were added or updated: %added.
lt: Šie adresai pridėti arba atnaujinti: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
lt: Prenumeratoriai pridėti prie šių naujienlaiškių: %newsletters.

en: No addresses were added.
lt: Įrašykite bent vieną adresą.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
lt: Neteisingai parašyti adresai: %invalid.

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: Inactive users
lt: Neaktyvūs nariai

en: No addresses were found.
lt: Nerasta jokių adresų.

en: Sender information
lt: Siuntėjo informacija

en: HTML to text conversion
lt: HTML konvertavimas į paprastą tekstą

en: When your newsletter is sent as plain text, these options will determine how the conversion to text is performed.
lt: Kai naujienlaiškio nustatymuose pasirinktas formatas <em>paprastas tekstas</em>, šie nustatymai apspręs, kaip bus padarytas konvertavimas į paprastą tekstą.

en: Hyperlink conversion
lt: Nuorodų konvertavimas

en: Default newsletter options
lt: Naujienlaiškių nustatymai pagal nutylėjimą

en: These options will be the defaults for new newsletters, but can be overridden in the newsletter editing form.
lt: Šiuos nustatymus turės nauji naujienlaiškiai, tačiau juos bus galima pakeisti naujienlaiškių redagavimo formoje.

en: Allow test address override
lt: Leisti pakeisti testinį adresą

en: Synchronize with account
lt: Sinchronizuoti su vartotojo paskyra

en: Sets the numbers of newsletters sent per cron run. Failure to send will also be counted.
lt: Kiek naujienlaišių bus išsiųsta per vieną cron paleidimą. Siuntimo klaidos irgi užskaičiuojamos.

en: Log emails
lt: Registruoti el. pašto pranešimus

en: Newsletter name
lt: Naujienlaiškio pavadinimas

en: edit newsletter
lt: keisti naujienlaiškį

en: There are currently no newsletter series.
lt: Nėra naujienlaiškių serijų.

en: You can create different newsletters (or subjects) to categorize your news (e.g. Cats news, Dogs news, ...).
lt: Galite kurti skirtingus naujienlaiškius (arba temas), kad suskirstytumėte naujienas į kategorijas (pvz., Kačių naujienos, Šunų naujienos, ...).

en: Updated term %name.
lt: Atnaujintas terminas %name.

en: Newsletter %title has been deleted.
lt: Naujienlaiškis %title pašalintas.

en: Confirm subscription
lt: Patvirtinkite prenumeratą

en: You always have the option of unsubscribing later.
lt: Vėliau bet kada galėsite atsisakyti prenumeratos.

en: plain
lt: paprastas tekstas

en: administer newsletters
lt: administruoti naujienlaiškius

en: send newsletter
lt: siųsti naujienlaiškį

en: Simplenews
lt: Naujienlaiškių modulis (Simplenews)

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

en: Email options
lt: El. pašto nustatymai

en: User account
lt: Nario erdvė

en: The sender's email address you supplied is not valid.
lt: Pateiktas siuntėjo el. pašto adresas yra klaidingai.

en: Immediate
lt: Tuoj pat

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: A description of the newsletter. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
lt: Naujienlaiškio aprašymas skirtas rodyti sistematikos puslapiuose ir RRS kanaluose.

en: Newsletters are displayed in ascending order by weight.
lt: Naujienlaiškiai rodomi didėjančia tvarka pagal svorį

en: Append hyperlinks as a numbered reference list
lt: Rodyti nuorodas numeruotame sąraše

en: Display hyperlinks inline with the text
lt: Rodyti nuorodas šalia teksto

en: Note: All subscriptions associated with this newsletter will be lost.
lt: Dėmesio: visi šio naujienlaiškio prenumeratoriai taip pat bus pašalinti.

en: Email addresses must be separated by comma, space or newline.
lt: Atskirkite kableliais, tarpais arba rašykite kiekvieną adresą iš naujos eilutės.

en: Subscribe to
lt: Prenumeruoti

en: Site default language
lt: Svetainės pagrindinė kalba

en: Anonymous user preferred language
lt: Neregistruoto lankytojo pasirinkta kalba

en: Anonymous users will be subscribed with the selected preferred language. They will receive newsletters in this language if available. Registered users will be subscribed with their preferred language as set on their account page.
lt: Neregistruoti lankytojai prenumeruos naujienlaiškius pasirinkta pagrindine kalba. Registruoti lankytojai prenumeruos naujienlaiškius ta kalba, kurią jie pasirinko kaip pagrindinę savo profilyje (jeigu yra pasirinkimo galimybė).

en: Subscriptions matching the selected states will be exported.
lt: Prenumeratoriai, kurie atitinka šias parinktis, bus eksportuoti.

en: Subscriptions matching the selected newsletters will be exported.
lt: Prenumeratoriai, kurie prenumeruoja šiuos naujienlaiškius, bus eksportuoti.

en: Export results
lt: Eksporto rezultatas

en: Email addresses must be separated by comma, space or newline. Email addresses which are no longer subscribed to any newsletter, will be removed from the database.
lt: El. pašto adresai turi būti atskirti kableliais, tarpais, arba kiekvienas iš naujos eilutės. Adresai, kurie nebeprenumeruoja jokių naujienlaiškių, bus pašalinti.

en: Unsubscribe from
lt: Atsisakyti

en: The addresses were unsubscribed from the following newsletters: %newsletters.
lt: Adresai buvo pašalinti iš šių naujienlaiškių: %newsletters.

en: No addresses were removed.
lt: Nepašalinti jokie adresai.

en: Content types to be used as newsletter.
lt: Turinio tipai, kuriuos galima išsiųsti kaip naujienlaiškius.

en: <select>
lt: < pasirinkite >

en: Default newsletter format.
lt: Pagrindinis naujienlaiškio formatas.

en: Install <a href="@mime_mail_url">Mime Mail</a> module to send newsletters in HTML format.
lt: Įdiekite <a href="@mime_mail_url">Mime Mail</a> modulį norėdami siųsti naujienlaiškius HTML formatu.

en: Note that email priority is ignored by a lot of email programs.
lt: Turėkite omeny, kad prioritetą ignoruoja daugybė el. pašto programų.

en: Request a Read Receipt from your newsletters. A lot of email programs ignore these so it is not a definitive indication of how many people have read your newsletter.
lt: Daugybė el. pašto programų ignoruoja šį prašymą, todėl tai nėra rodiklis kiek žmonių perskaitys jūsų naujienlaiškį.

en: Test addresses
lt: Testinis adresas

en: Supply a comma-separated list of email addresses to be used as test addresses. The override function allows to override these addresses in the newsletter editing form.
lt: Įrašykite per kablelius el. pašto adresus, kurie bus naudojami kaip testiniai. Jeigu pažymėsite "Leisti pakeisti testinį adresą", jį/juos galėsite įrašyti kitus kiekvienam naujienlaiškiui.

en: Default sender address that will only be used for confirmation emails. You can specify sender information for each newsletter separately on the newsletter's settings page.
lt: Šis adresas rodomas laiškuose, kuriuose narių prašo patvirtinti prenumeravimą. Taip pat šis adresas siūlomas, kai kuriate naują naujienlaiškį. Adresą galima pakeisti, t.y. kiekvienam <a href="admin/content/simplenews/types">naujienlaiškiui</a> priskirti savo.

en: Use cron to send newsletters
lt: Siųsti naujienlaiškius per cron paleidimus

en: Cron execution must not exceed the PHP maximum execution time of %max seconds.
lt: "Cron" vykdymas neturi viršyti PHP maksimalaus vykdymo laiko %max sekundžių.

en: Mail spool expiration
lt: Pašto ritės galiojimo laikas

en: Confirmation emails
lt: Patvirtinimo laiškai

en: Customize the confimation email which is sent to (un)subscribing visitors.
lt: Galite pakeisti patvirtinimo laiškus, kurie siunčiami prenumeruojantiems / atsisakantiems prenumeratos lankytojams.

en: Body text of subscribe email
lt: Laiško turinys, jeigu lankytojas nori prenumeruoti naujienlaiškį

en: Body text for already subscribed visitor
lt: Laiško turinys, jeigu lankytojas jau yra prenumeratorius

en: Body text of unsubscribe email
lt: Laiško turinys, jeigu atsisako prenumeratos

en: Body text for not yet subscribed visitor
lt: Laiško turinys, jeigu atsisako tas, kas dar neprenumeruoja

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
lt: Netrukus jūs gausite laišką su prenumeratos aktyvavimo nuoroda.

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to complete the unsubscription process.
lt: Netrukus jūs gausite laišką su prenumeratos atsisakymo nuoroda.

en: Are you sure you want to add %user to the %newsletter mailing list?
lt: Ar tikrai norite įtraukti %user į %newsletter adresatų sąrašą?

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
lt: %user buvo įtrauktas į %newsletter adresatų sąrašą.

en: Are you sure you want to remove %user from the %newsletter mailing list?
lt: Ar tikrai norite atsisakyti naujienlaiškio „%newsletter"?

en: This action will only remove you from the newsletter mailing list. If you are registered at our site, your account information will remain unchanged.
lt: Šis veiksmas pašalina tik jūsų prenumeratą. Jeigu esate registruotas svetainės narys, jūsų informacija liks be pakeitimų.

en: %user was removed from the %newsletter mailing list.
lt: Dabar jums nebus siunčiamas naujienlaiškis „%newsletter".

en: Sent status
lt: Būsena Išsiųsta

en: Newsletter sent status: Not sent, Pending (being sent or waiting for cron to run), Sent.
lt: Naujienlaiškio išsiuntimo statusas: Neišsiųstas, Laukia eilės (arba Siunčiamas), Išsiųstas.

en: Newsletter %title was deleted.
lt: Naujienlaiškis %title ištrintas.

en: This will be the body of your newsletter. Available variables are: !site (the name of your website), !uri (a link to your homepage), !uri_brief (homepage link without the http://), !date (today's date), !login_uri (link to login page), !confirm_subscribe_url (subscription confirmation link), !confirm_unsubscribe_url (unsubscription link), !newsletter_url (link to this newsletter issue), !newsletter_name (name of this newsletter series).
lt: Tai bus jūsų naujienlaiškio turinys. Galimi kintamieji yra: !site (jūsų svetainės pavadinimas), !uri (nuoroda į jūsų pradinį puslapį), !uri_brief (nuoroda į jūsų pradinį puslapį be http://), !date (šiandienos data), !login_uri (nuoroda į prisijungimo puslapį), !confirm_subscribe_url (pranumeratos patvirtinimo nuoroda), !confirm_unsubscribe_url (prenumeratos atsisakymo nuoroda), !newsletter_url (nuoroda į šį naujienlaiškį), !newsletter_name (naujienlaiškio pavadinimas).

en: Send action
lt: Siuntimo veiksmai

en: Test email addresses
lt: Testiniai el. pašto adresai

en: Supply a comma-separated list of email addresses to be used as test addresses.
lt: Suveskite kableliais atskirtus el. pašto adresus, kuriems norite išsiųsti testinį naujienlaiškį.

en: Email priority
lt: El. laiškų prioritetas

en: All subscriptions to newsletter %newsletter have been deleted.
lt: Visos naujienlaiškio %newsletter prenumeratos buvo ištrintos.

en: Subscription form
lt: Prenumeravimo forma

en: Link to form
lt: Nuorodą į formą

en: You have been subscribed.
lt: Dabar jūs prenumeruojate naujienlaiškį.

en: You have been unsubscribed.
lt: Nuo šiol Jūs nebegausite naujienlaiškio.

en: Newsletter sent.
lt: Naujienlaiškis išsiųstas.

en: Unassigned newsletter
lt: Nepaskirtas naujienlaiškis

en: Simplenews publishes and sends newsletters to lists of subscribers. Both anonymous and authenticated users can opt-in to different mailing lists.
lt: "Simplenews" skelbia ir siunčia naujienlaiškius prenumeratorių sąrašams. Tiek anoniminiai, tiek autentifikuoti naudotojai gali prisijungti prie skirtingų adresatų sąrašų.

en: Simplenews adds elements to the newsletter node add/edit form to manage newsletter format and sending of the newsletter issue. A newsletter issue can be sent for test before sending officially.
lt: "Simplenews" naujienlaiškio mazgo pridėjimo ir redagavimo forma papildyta elementais, kad būtų galima valdyti naujienlaiškio formatą ir naujienlaiškio leidinio išsiuntimą. Prieš oficialiai išsiunčiant naujienlaiškio leidinį galima jį išbandyti.

en: Configure Simplenews
lt: Konfigūruoti "Simplenews"

en: Add this newsletter issue to a newsletter by selecting a newsletter from the select list. Send a newsletter or a test newsletter by selecting the appropriate radio button and submitting the node.
lt: Sukurkite naujienlaiškį nurodydami prenumeratorių sąrašą. Siųskite naujienlaiškį arba testinį naujienlaiškį, pasirinkdami norimą variantą.

en: We have received a request for subscription of !mailto to the !newsletter_name on !site website at !uri. To confirm this subscription please use the link below.
    
    !confirm_subscribe_url
lt: Gavome užklausą, kad norite prenumeruoti naujienlaiškį !newsletter_name iš svetainės !site (!uri). 
    
    Prašome patvirtinti. Spauskite šią nuorodą:
    !confirm_subscribe_url

en: We have received a request for subscription of !mailto to the !newsletter_name on !site website at !uri. However, this email is already subscribed to this newsletter. If you intended to unsubscribe please visit our site: !uri
lt: Gavome užklausą, kad norite prenumeruoti naujienlaiškį !newsletter_name iš svetainės !site (!uri). 
    
    Tačiau jūs jau jį prenumeruojate. Jeigu norėjote atsisakyti prenumeratos, padarykite tai mūsų svetainėje !uri arba palaukite sekančio laiško, kur bus atsisakymo nuoroda.

en: We have received a request to unsubscribe !mailto from the !newsletter_name on !site website at !uri. To confirm this unsubscription please use the link below.
    
    !confirm_unsubscribe_url
lt: Gavome užklausą, kad norite atsisakyti naujienlaiškio !newsletter_name iš svetainės !site (!uri). 
    
    Prašome patvirtinti. Spauskite šią nuorodą:
    !confirm_unsubscribe_url

en: We have received a request to unsubscribe !mailto from the !newsletter_name on !site website at !uri. However, this email is not subscribed to this newsletter. If you intended to subscribe please visit our site: !uri
lt: Gavome užklausą, kad norite atsisakyti naujienlaiškio !newsletter_name iš svetainės !site (!uri). 
    
    Tačiau jūs neprenumeruojate šio naujienlaiškio. Jeigu norėjote jį prenumeruoti, padarykite tai mūsų svetainėje: !uri

en: Confirmation for !newsletter_name from !site
lt: Prašome patvirtinti „!newsletter_name" prenumeratą

en: Email: Plain
lt: El. paštas: paprastas tekstas

en: Email: HTML
lt: El. paštas: HTML

en: @newsletter feed
lt: @newsletter rss kanalas

en: Unsubscribe from this newsletter
lt: Atsisakyti šio naujienlaiškio

en: This is a test version of the newsletter.
lt: Tai testinė naujienlaiškio versija.

en: Outgoing email. Message type: %type<br />Subject: %subject<br />Recipient: %to
lt: Išeinantis el. pašto laiškas. Pranešimo tipas: %type<br />Tema: %subject<br />Gavėjas: %to

en: administer simplenews subscriptions
lt: administruoti naujienlaiškių prenumeratorius

en: administer simplenews settings
lt: administruoti naujienlaiškių nustatymus

en: Manage newsletters and subscriptions.
lt: Tvarkyti naujienlaiškius ir prenumeratas

en: List of newsletter issues sent and pending.
lt: Išsiųstų ir laukiančių išsiuntimo naujienlaiškių sąrašas

en: Draft issues
lt: Juodraščiai

en: List of newsletter issues not sent.
lt: Neišsiųstų naujienlaiškių sąrašas

en: List, add and edit newsletter series.
lt: Rodyti, pridėti ir redaguoti naujienlaiškius

en: Newsletter subscription management.
lt: Naujienlaiškių prenumeratų tvarkymas

en: Mass subscribe
lt: Masinė prenumerata

en: Mass unsubscribe
lt: Masinis prenumeratos atsisakymas

en: Newsletter default settings and sender data.
lt: Naujienlaiškio numatytieji nustatymai ir siuntėjo duomenys.

en: Send mail
lt: Siųsti laišką

en: Newsletter series subscription data.
lt: Naujienlaiškių prenumeratos duomenys.

en: The newsletter series ({term_data}.tid) the subscriber is subscribed to.
lt: Naujienlaiškiai ({term_data}.tid) kuriuos prenumeratorius yra užsiprenumeravęs.

en: The installation of Simplenews was not successful.
lt: Nepavyko įdiegti Simplenews.

en: Save and send
lt: Išsaugoti iš siųsti

en: Save and send test
lt: Išsaugoti ir siųsti testinį laišką

en: Allow to resend newsletter
lt: Leisti siųsti naujienlaiškį pakartotinai

en: You have been subscribed to newsletter %newsletter.
lt: Dabar jūs prenumeruojate naujienlaiškį %newsletter.

en: User %name unsubscribed from newsletter %newsletter.
lt: Vartotojas %name atsisakė naujienlaiškio "%newsletter".

en: Provide actions for Simplenews.
lt: Teik

en: Recent log entries
lt: Naujausi įrašai

en: When checked cron will be used to send newsletters (recommended). Test newsletters and confirmation emails will be sent immediately. Leave unchecked for testing purposes.
lt: Kai pažymėta, naujienlaiškiams siųsti bus naudojamas "cron" (rekomenduojama). Bandomieji naujienlaiškiai ir patvirtinimo laiškai bus siunčiami iš karto. Testavimo tikslais palikite nepažymėtą.

en: Manage <a href="!url">my subscriptions</a>
lt: Valdyti <a href="!url">mano prenumeratas</a>

en: Select the newsletter(s) to which you wish to subscribe.
lt: Pasirinkite kuriuos naujienlaiškius norite prenumeruoti.

en: You have been subscribed to %newsletter.
lt: Užsiprenumeravote %newsletter.

en: Both anonymous and authenticated users can <strong>opt-in and opt-out</strong> to a newsletter. A confirmation message is sent to anonymous users when they (un)subscribe. Users can (un)subscribe using a form and a block. A <strong>subscription block</strong> is available for each newsletter offering a subscription form, a link to recent newsletters and RSS feed. Email addresses can also be imported and exported via the subscription administration pages.
lt: Tiek anoniminiai, tiek autentifikuoti vartotojai gali <strong>pasirinkti ir atsisakyti</strong> naujienlaiškio. Patvirtinimo pranešimas siunčiamas anoniminiams vartotojams, kai jie (ne)užsiprenumeruoja. Vartotojai gali (ne)užsiprenumeruoti naudodami formą ir bloką. <strong>Prenumeratos blokas</strong> galimas kiekvienam naujienlaiškiui, siūlančiam prenumeratos formą, nuorodą į naujausius informacinius biuletenius ir RSS informacijos santrauką. El. pašto adresus taip pat galima importuoti ir eksportuoti per prenumeratos administravimo puslapius.

en: Simplenews settings
lt: Simplenews nustatymai

en: Add this newsletter issue to a newsletter by selecting a newsletter from the select list. To send this newsletter issue, first save the node, then use the "Newsletter" tab.
lt: Pridėkite šį naujienlaiškio leidinį prie naujienlaiškio pasirinkdami naujienlaiškį iš pasirinkimo sąrašo. Norėdami išsiųsti šį naujienlaiškio leidinį, pirmiausia išsaugokite mazgą, tada naudokite skirtuką "Naujienlaiškis".

en: Use as simplenews newsletter
lt: Naudoti kaip simplenews naujienlaiškį

en: Manage <a href="!url">subscriptions</a>
lt: Valdyti <a href="!url">prenumeratas</a>

en: Simplenews newsletter
lt: "Simplenews" naujienlaiškis

en: Newsletter subscriptions of the user
lt: Nario naujienlaiškio prenumeratos

en: Administer newsletters
lt: Administruoti naujienlaiškius

en: Administer simplenews subscriptions
lt: Administruoti "simplenews" prenumeratas

en: Administer simplenews settings
lt: Administruoti "simplenews" nustatymus

en: Subscribe to newsletters
lt: Prenumeruoti naujienlaiškius

en: This newsletter issue is currently being sent. Any changes will be reflected in the e-mails which have not been sent yet.
lt: Šiuo metu siunčiamas šis naujienlaiškio leidinys. Bet kokie pakeitimai atsispindės dar neišsiųstuose el. laiškuose.

en: These tokens can be used in all text fields except subject and will be replaced on-screen and in the email.
lt: Šiuos žymenis galima naudoti visuose teksto laukuose, išskyrus temą, ir jie bus pakeisti ekrane ir el. laiške.

en: Configure your sites newsletters.
lt: Sukonfigūruokite savo  naujienlaiškius.

en: Your newsletter subscriptions
lt: Jūsų naujienlaiškių prenumeratos

en: Confirmation for [site:name]
lt: Patvirtinimas dėl [site:name]
