Rules (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (334 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: content
uk: матеріал

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Categories
uk: Категорії

en: Overview
uk: Огляд

en: all
uk: все

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Message
uk: Повідомлення

en: Weight
uk: Вага

en: Variable
uk: Змінна

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Schedule
uk: Розклад

en: Add
uk: Додати

en: Path
uk: Шлях

en: Form ID
uk: ID форми

en: Event
uk: Подія

en: Titles
uk: Заголовки

en: A list of titles for the breadcrumb links, one on each line.
uk: Список заголовків для посилань навігаційної лінійки. Один заголовок на рядок.

en: Paths
uk: Шляхи

en: A list of Drupal paths for the breadcrumb links, one on each line.
uk: Список синонімів Drupal для посилань навігаційної лінійки. Один синонім на рядок.

en: User
uk: Користувач

en: Continue
uk: Продовжити

en: Data type
uk: Тип даних

en: Sender
uk: Відправник

en: To
uk: До

en: Custom
uk: Власний

en: Comment
uk: Коментар

en: Filter
uk: Фільтр

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Term name
uk: Назва терміна

en: Severity
uk: Важливість

en: Add a condition
uk: Додати умову

en: Add an action
uk: Додати дію

en: Recipient
uk: Отримувач

en: OR
uk: АБО

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Operation
uk: Дія

en: Rules
uk: Правила

en: Modified
uk: Змінено

en: Query
uk: Запит

en: Machine readable name
uk: Машино-читебельна назва

en: author
uk: автор

en: unchanged content
uk: незмінений матеріал

en: content author
uk: автор умісту

en: unchanged content's author
uk: незмінений автор умісту

en: acting user
uk: діючий користувач

en: unchanged user
uk: незмінений користувач

en: AND
uk: ТА

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Revert
uk: Відновити

en: Select an action to add
uk: Виберіть дію для додавання

en: Select the condition to add
uk: Оберіть умову для додавання

en: Editing action %label
uk: Зміна дії %label

en: Adjust the weight to customize the ordering of actions.
uk: Визначите вагу, щоб настроїти порядок виконання дій.

en: The action %label has been saved.
uk: Дія %label було збережено.

en: Editing condition %label
uk: Редагування умови %label

en: Negate
uk: Інверсія

en: If checked, the condition returns TRUE, if it evaluates to FALSE.
uk: Якщо прапорець встановлений, то умова повертає TRUE, якщо вона має значення FALSE.

en: Adjust the weight to customize the ordering of conditions.
uk: Зкоригуйте вагу, щоб налаштувати послідовність розташування умов.

en: The condition %label has been saved.
uk: Умова %label була збережена.

en: Editing condition group %label
uk: Редагування групи умов %label

en: If checked, the operation will be negated. E.g. AND would be handled as NOT AND.
uk: Якщо обране, операція буде звернена. Наприклад AND буде оброблятися як NOT AND.

en: The logical operation of this condition group. E.g. if you select AND, this condition group will only evaluate to TRUE if all conditions of this group evaluate to TRUE.
uk: Логічна операція цієї групи умов. Наприклад, якщо ви виберете AND ця група умов дорівнюватиме TRUE, якщо всі умови цієї групи дорівнюватимуть TRUE.

en: Adjust the weight to customize the ordering.
uk: Визначите вагу, щоб настроїти порядок.

en: The condition group %label has been saved.
uk: Група умов %label була збережена.

en: Arguments configuration
uk: Конфігурація аргументів

en: Are you sure you want to delete the logical operation %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити логічну операцію %label?

en: Are you sure you want to delete %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %label?

en: The logical operation %label has been deleted.
uk: Логічну операцію %label видалено.

en: %label has been deleted.
uk: %label було вилучено.

en: Indent this condition by adding a logical operation.
uk: Зробити відступ для цієї умови шляхом додавання логічної операції.

en: NOT
uk: НЕ

en: Empty
uk: Порожньо

en: !not%label group
uk: !not%label група

en: Add another condition to this group
uk: Додати іншу умову до цієї групи

en: Edit this condition group
uk: Редагувати цю групу умов

en: Import failed.
uk: Помилка імпорту.

en: Copy these data and paste them into the import page, to import.
uk: Скопіюйте ці дані й вставте їх на сторінці імпорту для імпортування.

en: commented content
uk: коментований матеріал

en: commented content author
uk: відкоментовано автора матеріалу

en: created content
uk: створений матеріал

en: content's author
uk: автор умісту

en: updated content
uk: оновлений матеріал

en: Content is going to be saved
uk: Матеріал буде збережено

en: Content is going to be viewed
uk: Матеріал буде проглянуто

en: Note that if drupal's page cache is enabled, this event won't be generated for pages served from cache.
uk: Зверніть увагу, якщо увімкнено друпалівське кешування сторінки, ця подія не буде генеруватися для сторінок з кешу.

en: viewed content
uk: переглядуваний матеріал

en: deleted content
uk: видалений матеріал

en: Content has type
uk: Уміст має тип

en: Evaluates to TRUE, if the given content has one of the selected content types.
uk: Повертає TRUE, якщо даний уміст має один з обраних типів умісту.

en: Set the content author
uk: Установити автора вмісту

en: Path has alias(es)
uk: Шлях має синонім(и)

en: Existing system path
uk: Чинний системний шлях

en: Specify the existing path for which you want to check if an URL alias exists.
uk: Вкажіть існуючий шлях, для якого ви хочете перевірити наявність URL-синоніма.

en: Path alias
uk: Синонім шляху

en: Specify the path alias which you want to check if it already exists.
uk: Вкажіть синонім шляху, який ви хочете перевірити на наявність.

en: Before checking, replace non ascii characters with
uk: Перед перевіркою, замінити символи не входять в ASCII з

en: Leave this textfield empty to disable the replacement of non ascii characters.
uk: Залиште це текстове поле порожнім, щоб відключити заміну символів, що не входять до ASCII.

en: Create or delete an URL alias
uk: Створення або видалення синонімів URL

en: Create or delete a content's URL alias
uk: Створення або видалення URL-синоніма матеріалу

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
uk: Вкажіть існуючий шлях, для якого ви створюєте синонім. Наприклад: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Leave it empty to delete URL aliases pointing to the given path alias.
uk: Залиште порожнім, щоб видалити URL-синоніми, що вказують на даний синонім шляху.

en: Leave it empty to delete URL aliases pointing to the given system path.
uk: Залиште порожнім, щоб видалити URL-синоніми, що вказують на даний системний шлях.

en: Replace non ascii characters with
uk: Замінити символи не входять в ASCII з

en: You have to enter at least eiter an existing system path or a path alias.
uk: Ви повинні ввести принаймні наявний системний шлях або синонім шляху.

en: User is going to view a page
uk: Користувач збирається переглянути сторігку

en: Textual comparison
uk: Текстове співставлення

en: Numeric comparison
uk: Числове порівняння

en: Greater than
uk: Більше ніж

en: Equal to
uk: Дорівнює

en: Less than
uk: Менше ніж

en: Send a mail to a user
uk: Надсилання електронного листа користувачеві

en: Send a mail to an arbitrary mail address
uk: Надіслати лист на довільну адресу пошти

en: Show a configurable message on the site
uk: Показати настроюване повідомлення на сайті

en: Page redirect
uk: Переадресація сторінки

en: Log to watchdog
uk: Реєструвати у watchdog

en: WARNING: This may cause problems if there are too many users of these roles on your site, as your server may not be able to handle all the mail requests all at once.
uk: УВАГА: Це може викликати проблеми, якщо на Вашім сайті занадто багато користувачів з даною роллю, так що Ваш сервер не зможе обробити всі поштові запити відразу.

en: Select the roles whose users should receive this email.
uk: Виберіть ролі, користувачі яких одержать даний e-mail.

en: The mail's subject.
uk: Тема поштового повідомлення.

en: The mail's message body.
uk: Текст поштового повідомлення.

en: The message that should be displayed.
uk: Повідомлення, яке не слід відображати.

en: Display as error message
uk: Відображати у вигляді повідомлення про помилку

en: Force redirecting to the given path, even if a destination parameter is given
uk: Примусове переспрямування на заданий шлях, навіть якщо вказано параметр призначення

en: The category to which this message belongs.
uk: Категорія, до якої належить повідомлення.

en: Link (optional)
uk: Посилання (необов'язково)

en: registered user
uk: зареєстрований користувач

en: updated user
uk: оновлений користувач

en: User page has been viewed
uk: Сторінка користувача оглянута

en: viewed user
uk: переглядуваний користувач

en: User has been deleted
uk: Користувача видалено

en: deleted user
uk: видалений користувач

en: User has logged in
uk: Користувач увійшов

en: logged in user
uk: користувач, що увійшов

en: User has logged out
uk: Користувач вийшов

en: logged out user
uk: користувач, що вийшов

en: Compare two users
uk: Порівняти двох користувачів

en: User has role(s)
uk: Користувач має роль(ролі)

en: Whether the user has the selected role(s).
uk: Чи користувач має позначені ролі.

en: Match against any or all of the selected roles
uk: Зіставте будь-яку або всі вибрані ролі

en: any
uk: будь-який

en: If matching against all selected roles the user must have <em>all</em> the roles checked in the list above.
uk: Якщо збігається з усіма вибраними ролями, у користувача повинні бути позначені <em>всі</em> ролі у списку вище.

en: Add user role
uk: Додати роль користувача

en: User whos roles should be changed
uk: Користувач, ролі якого слід змінити

en: Remove user role
uk: Видалити роль користувача

en: Select role(s)
uk: Вибрати роль(і)

en: Execute custom PHP code
uk: Виконати власний код PHP

en: or
uk: або

en: revert
uk: відновити

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: New content
uk: Нове на сайті

en: comment
uk: коментар

en: date
uk: дата

en: Default value
uk: Базове значення

en: PHP Code
uk: Код PHP

en: taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: The name of this term.
uk: Назва цього терміна.

en: Form
uk: Форма

en: Filter by category
uk: Фільтр за категорією

en: Set
uk: Встановлення

en: Vocabulary settings
uk: Настроювання словника

en: Activate
uk: Задіяти

en: - None selected -
uk: - Не обрано -

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Taxonomy vocabulary
uk: Словник таксономії

en: Content ID
uk: ID матеріалу

en: string
uk: рядок

en: Select a term
uk: Виберіть термін

en: After saving a new comment
uk: Після збереження нового коментаря

en: After saving an updated comment
uk: Після збереження зміненого коментаря

en: After deleting a comment
uk: Після видалення коментаря

en: clone
uk: клонувати

en: Configuration to import
uk: Конфігурація до втягування

en: Exported rule configurations
uk: Параметри вивантаженого правила

en: number
uk: цифра

en: The settings have been saved.
uk: Настроювання були збережене.

en: taxonomy vocabulary
uk: словник таксономії

en: Scheduling
uk: Планування

en: Clone rule
uk: Клонування правила

en: Filter by event
uk: Фільтр за подією

en: Active rules
uk: Активні правила

en: Inactive rules
uk: Неактивні правила

en: Fixed rules
uk: Виправлені правила

en: Choose an appropriate label for this rule.
uk: Виберіть відповідну мітку для цього правила.

en: This rule is active and should be evaluated when the associated event occurs.
uk: Дане правило активне й виконується при виникненні асоційованого події.

en: The name contains not allowed characters.
uk: Ім'я містить неприпустимі символи.

en: Alter the settings for the cloned rule.
uk: Визначите настроювання для клонованого правила.

en: created comment
uk: створений коментар

en: updated comment
uk: оновлений коментар

en: deleted comment
uk: видалений коментар

en: Content is displayed as teaser
uk: Уміст відображається у вигляді анонса

en: Content is displayed as page
uk: Уміст відображається у вигляді сторінки

en: Add new content
uk: Додати новий матеріал

en: Load content by id
uk: Завантажити вміст по id

en: Loaded content
uk: Завантажений уміст

en: Content type to be used
uk: Використовуваний тип умісту

en: URL alias exists
uk: URL-синонім існує

en: create url aliases
uk: створити синоніми URL-адрес

en: administer url aliases
uk: адмініструвати синоніми url

en: Cron maintenance tasks are performed
uk: Запуск планувальника виконано

en: Set breadcrumb
uk: Установити навігаційну панель

en: Loaded user
uk: Завантажений користувач

en: Enter an id or a name of the user to load.
uk: Уведіть ID або ім'я користувача для завантаження.

en: Name of the user to be loaded.
uk: Ім'я користувача для завантаження.

en: User id
uk: ID користувача

en: Id of the user to be loaded.
uk: ID користувача для завантаження.

en: You have to enter the user name or the user id.
uk: Вам необхідно ввести ім'я або id користувача.

en: Text 1
uk: Текст 1

en: Text 2
uk: Текст 2

en: TRUE is returned, if both texts are equal.
uk: Напис ВІРНО повернеться, якщо обидва тексти є однаковими.

en: User account has been created
uk: Створено профіль користувача

en: User account details have been updated
uk: Оновлено дані профіля користувача

en: PHP Evaluation
uk: Виконання PHP

en: unlabelled
uk: непомічене

en: Rule Sets
uk: Набори правил

en: Cache table for the rules engine to store configured items.
uk: Таблиця кеша для зберігання налаштованих пунктів правил.

en: viewed comment
uk: переглядуваний коментар

en: After publishing a comment
uk: Після публікування коментаря

en: published comment
uk: опублікований коментар

en: After unpublishing a comment
uk: Після непублікування коментаря

en: unpublished comment
uk: неопублікований коментар

en: Comment id
uk: ID коментаря

en: After saving new content
uk: Після збереження нового матеріалу

en: After updating existing content
uk: Після оновлення існуючого матеріалу

en: saved content
uk: збережений матеріал

en: After deleting content
uk: Після видалення матеріалу

en: Content is published
uk: Матеріал опубліковано

en: Content is sticky
uk: Матеріал прикріплено

en: Content is promoted to frontpage
uk: Матеріал виведено на головну сторінку

en: Content author
uk: Автор матеріалу

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and do not add a trailing slash or the URL alias will not work.
uk: Вкажіть альтернативний шлях, за допомогою якого можуть бути доступні ці дані. Наприклад, "about" для сторінки-представлення. Використовуйте відносний шлях без косої риски в кінці, інакше URL-синонім не працюватиме

en: PHP code inside of &lt;?php ?&gt; delimiters will be evaluated and replaced by its output. E.g. &lt;? echo 1+1?&gt; will be replaced by 2.
uk: PHP код всередині роздільників &lt;?php ?&gt; буде виконаний і замінений його виведенням. Наприклад, &lt;? echo 1+1?&gt; буде замінений на 2.

en: Furthermore you can make use of the following variables:
uk: Більш того можна використати наступні змінні:

en: truth value
uk: істинне значення

en: Number 1
uk: Номер 1

en: Number 2
uk: Номер 2

en: Added @type
uk: Додано @type

en: Save a @type
uk: Зберегти @type

en: post
uk: допис

en: Permanently apply changes
uk: Назавжди застосувати зміни

en: Send a mail to all users of a role
uk: Відправити пошту всім користувачам ролі

en: rules
uk: правила

en: Successfully sent email to %recipient
uk: Електронний лист успішно надіслано отримувачу %recipient

en: Successfully sent email to the role(s) %roles.
uk: Електронний лист успішно надіслано ролі(ролям) %roles.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
uk: Електронна адреса відправника. Для застосування адреси з налаштувань сайту залиште порожнім.

en: Recipient roles
uk: Ролі одержувачів

en: After saving a new term
uk: Після збереження нового терміна

en: created term
uk: створений термін

en: After updating a term
uk: Після оновлення терміна

en: updated term
uk: оновлено термін

en: unchanged term
uk: незмінний термін

en: Assign a term to content
uk: Призначити термін до матеріалу

en: Remove a term from content
uk: Видалити термін зз матеріалу

en: Load a vocabulary
uk: Завантажити словник

en: Loading a taxonomy vocabulary will allow you to act on this vocabulary.
uk: Завантаження словника таксономії дозволить вам працювати на цьому словнику.

en: Add a new vocabulary
uk: Додати новий словник

en: Select the vocabulary.
uk: Оберіть словник

en: Select by term id
uk: Виберіть термін за ідентифікатором

en: Select a vocabulary
uk: Оберіть словник

en: User account 1
uk: Профіль користувача 1

en: User account 2
uk: Профіль користувача 2

en: Block a user
uk: Заблокувати користувача

en: Imported %label.
uk: Втягнуто %label.

en: Export by category
uk: Вивантаження за категорією

en: Please select the items to export.
uk: Будь ласка, виберіть пункти для експорту.

en: This rule has been provided by a module, but has been modified.
uk: Правило надане модулем, але було змінено.

en: This rule has been provided by a module and can't be customized.
uk: Правило надане модулем і не може бути настроєне.

en: A custom defined rule.
uk: Власні правила.

en: This rule has been provided by a module.
uk: Правило надане модулем.

en: Rule sets
uk: Набори правил

en: Triggered rules
uk: Правила і Перемикання

en: Rule settings
uk: Параметри правила

en: Rule set
uk: Набір правил

en: There are no rule sets.
uk: Набори правил відсутні.

en: All fields of an argument are required.
uk: Всі поля аргументу обов'язкові для заповнення.

en: Each name may be used only once.
uk: Кожне ім'я може бути використано тільки один раз.

en: administer rules
uk: керування правилами

en: Add a new rule
uk: Додати нове правило

en: Import / Export
uk: Втягування / Вивантаження

en: Create and manage rule sets.
uk: Створення і керування наборами правил.

en: Scheduled evaluation date
uk: Запланована дата виконання

en: Rules Scheduler
uk: Планувальник модуля Правила

en: Test adding a new variable
uk: Перевірка додавання нової змінної

en: Rules Simpletest
uk: Правила - ПростийТест

en: form
uk: форма

en: A description of the term. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
uk: Опис терміна, що буде відображатись на сторінках таксономії/термінів та у RSS-потоках.

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Be aware that some actions might initialize the theme system. After that, it's impossible for any module to change the used theme.
uk: Майте на увазі, що деякі дії можуть ініціалізувати систему тем. Після цього, будь-якого модуля змінити використовуваний тему буде неможливо.

en: Are you sure you want to activate events for %form?
uk: Ви дійсно бажаєте активувати події для %form?

en: Form state
uk: Стан форми

en: Fragment
uk: Фрагмент

en: Value(s)
uk: Значення

en: Hide form element '@element'
uk: Приховати елемент форми '@element'

en: Form events
uk: Події Форм

en: To display scheduled tasks you have to install the <a href="http://drupal.org/project/views">Views</a> module.
uk: Для відображення запланованих завдань необхідно встановити модуль <a href="http://drupal.org/project/views">Види</a>.

en: Are you sure you want to delete task %tid?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити завдання %tid?

en: You have to specify at least one field.
uk: Необхідно зазначити принаймні одне поле.

en: Delete a scheduled task
uk: Видалити заплановане завдання

en: The name of the rule set
uk: Назва набору правил

en: Scheduled date
uk: Запланована дата

en: Scheduled date and time stamp
uk: Запланована дата і час

en: User provided identifier
uk: Ідентифікатор наданий користувачем

en: ID to recognize this specific scheduled task
uk: ID для визначення цього конкретного запланованого завдання

en: Editing rule @label
uk: Редагування правила @label

en: form state
uk: стан форми

en: Schedule "@set"
uk: Розклад "@set"

en: Delete scheduled tasks
uk: Видалення запланованих завдань
